Aktywna Tablica 2020 – właśnie taką wykonaliśmy pracę

Aktywna Tablica 2021

Końcówka 2020 roku upłynęła nam błyskawicznie. Stało się tak głównie za sprawą programu: Aktywna Tablica. Wniosek jest kluczowym elementem umożliwiającym wzięcie udziału w programie. Krótki czas na złożenie wniosków połączony z ogromnym zainteresowaniem placówek edukacyjnych sprawiły, że nagle przybyło nam dużo pracy – z krótkim termin realizacji.

Cieszymy się, że mieliśmy szansę przyczynić się do unowocześnienia przyszłych działań edukacyjnych w obsłużonych przez nas szkołach. Program Aktywna Tablica 2020 to jednak przeszłość a my nie zamierzamy spoczywać na laurach. Myślimy już o programie: Aktywna Tablica 2021 – i wiesz co? Mamy wielkie ambicje, by dostarczyć sprzęt do jeszcze większej liczby placówek!

Zobacz jakie informacje znajdziesz we wpisie

Z poniższego tekstu dowiesz się teraz:

  • w jaki sposób pomogliśmy szkołom przy wypełnianiu oraz składaniu wniosków;
  • co oprócz dostawy sprzętu zapewniliśmy dodatkowo w pakiecie szkołom;
  • jak poradziliśmy sobie z wymagającym wyzwaniem ograniczonej dostępności sprzętu.

Aktywna Tablica 2020 – istna gorączka składania wniosków

W 2020 roku na przygotowanie i dostarczenie – do organu prowadzącego – wniosków było bardzo mało czasu. Dlaczego? Ponieważ na złożenie wniosków mieliśmy w sumie tylko 4 dni.

W tym czasie nasza praca polegała głównie na pomocy placówkom w doborze odpowiednich urządzeń, najlepiej wpisujących się w ich potrzeby. To był dynamiczny okres, ale posiadana wiedza i doświadczenie sprawiły, że celująco zdaliśmy ten trudny egzamin!

Dostawa to nie wszystko – pomożemy Ci we wszystkim

W momencie, gdy dostaliśmy informację, które placówki otrzymały dofinansowanie, zaczęliśmy organizować liczne formalności związane z logistyką. Skuteczne działania pozwoliły nam dostarczyć urządzenia praktycznie w momencie wpłynięcia środków z Programu Aktywna Tablica na konta podmiotów zamawiających.

Najpierw dostarczaliśmy sprzęt, następnie przystępowaliśmy do jego montażu. Wszystkie prace związane z montażem multimediów realizowaliśmy sami bądź z pomocą zaprzyjaźnionych firm – zlokalizowanych na terenie całej Polski. Planujemy działać w ten sam sposób w Programie Aktywna Tablica 2021.

Gdy sale lekcyjne zostały już wyposażone w urządzenia, przychodził czas na szkolenie. Zależy nam, by wdrażane rozwiązania były w pełni wykorzystywane. Przeprowadzane przez nas szkolenie porusza zagadnienia związane z obsługą techniczną oraz pozwala dokładnie zrozumieć, jak w pełni wykorzystywać drzemiący w urządzeniach potencjał – by maksymalnie wzbogacić zajęcia dydaktyczne. Istnieje opcja uwiecznienia szkolenia w formie wideo.

Pamiętaj, że nasi klienci są obsługiwani w kompleksowy sposób. Bierzemy na siebie odpowiedzialność za: doradzenie w kwestii doboru odpowiedniego sprzętu, bezpieczną dostawę, montaż i przeszkolenie kadry nauczycielskiej.

W trakcie szkoleń umieszczamy na urządzeniach niewielkich rozmiarów naklejkę z numerem telefonu – to właśnie pod tym numerem uzyskasz bieżące wsparcie związane z obsługą monitora. Jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania, po prostu wyciągniesz z kieszeni smartfon i zadzwonisz – natychmiast pomożemy!

Brak sprzętu na rynku – czyli jak poradziliśmy sobie z trudnym wyzwaniem

W chwili, gdy dotarły do nas pierwsze sygnały, że z przyczyn pandemicznych mogą wystąpić problemy z dostępnością sprzętu, podjęliśmy odważną decyzję o zakupie ponad 50 sztuk monitorów interaktywnych. Wymagało to od nas dużej inwestycji finansowej, ale jednocześnie zabezpieczyło udaną realizację dostaw do naszych klientów. Nie groziło nam, że będziemy musieli tygodniami czekać, aż nowy sprzęt zostanie w końcu sprowadzony do Polski.

W tym roku liczba dostępnych na rynku urządzeń także jest ograniczona. Mamy tego świadomość i po raz kolejny planujemy zrobić naprawdę duże zakupy. Chcemy dać klientom rzeczywiste poczucie bezpieczeństwa, że dotrzymamy wszystkich wymaganych terminów.

Aktywna Tablica 2021 – a teraz czas na Twoją szkołę

Podczas Programu Aktywna Tablica 2020 mieliśmy przyjemność dostarczyć sprzęt – taki jak: monitory i tablice interaktywne, projektory, laptopy i tablety – do ponad sześćdziesięciu placówek edukacyjnych na terenie całego kraju. Odległość nie ogranicza nas w sprawnym i skutecznym działaniu.

Z sukcesami wdrażamy interaktywne rozwiązania edukacyjne w całej Polsce. Poza dostawą sprzętu gwarantujemy: montaż, praktyczne szkolenie produktowe dla kadry dydaktycznej oraz bieżące wsparcie po sprzedażowe.

 

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890