Aktywna Tablica a oprogramowanie mTalent

Oprogramowanie mTalent aktywna tablica

Aktywna Tablica

Program Aktywna Tablica 2020-2024 ma na celu rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. Dofinansowanie umożliwia wyposażenie szkoły w nowoczesne technologie i pomoce edukacyjne niezbędne do rozwoju kompetencji TIK w szkołach oraz przygotowujące uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym.

Środki pozyskane z dofinansowania Aktywna Tablica mogą zostać wykorzystane przez placówki na zakup nowoczesnego sprzętu oraz programów i zasobów edukacyjnych, takich jak wirtualne laboratoria i narzędzia do terapii.

Kto może otrzymać dofinansowanie?

W programie Aktywna Tablica 2020-2024 dotację otrzymać mogą szkoły podstawowe, do których uczęszczają uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Z dofinansowania skorzystać mogą również placówki, w których uczą się uczniowie posiadający różnorodne zaburzenia rozwojowe utrudniające lub uniemożliwiające prawidłowy proces kształcenia.

Programy mTalent – nowoczesne, sprawdzone i w 100% zgodne z wymogami rozporządzenia

Produkty mTalent to najobszerniejsza w Polsce seria programów zaprojektowana w celu wspomagania współczesnego terapeuty i nauczyciela w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi. To gotowe narzędzia zawierające tysiące interaktywnych ćwiczeń, które mają jeden cel – wspomagać dzieci w dotarciu do ostatecznego celu każdej terapeutycznej drogi – sukcesu.

Interaktywne produkty z serii mTalent uzupełnione są o materiały tradycyjne: podręczniki metodyczne, szczegółowe instrukcje, gotowe scenariusze zajęć, karty pracy oraz inne pomoce dydaktyczne.

 

Dlaczego mTalent to najlepszy wybór dla Twojej szkoły?

  • Ponad 30 lat doświadczenia

Programy mTalent stworzyli specjaliści z ponad 30-letnim doświadczeniem – twórcy najpopularniejszych i najbardziej uznanych na polskim rynku produktów wspierających pracę z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi

  • Najobszerniejsza seria programów

mTalent to kompleksowa seria nowoczesnych pomocy dla nauczycieli i terapeutów, na którą składa się ponad 15 000 interaktywnych ekranów, a na każdym z nich ćwiczenia opatrzone głosem lektora, ilustracjami i animacjami.

  • Programy pozytywnie zaopiniowane

Produkty mTalent już na etapie projektowania były wielokrotnie badane i walidowane. Programy trafiły do licznych szkół i poradni psychologiczno-pedagogicznych, gdzie były testowane przez czynnych terapeutów i najważniejszych testerów – dzieci.

  • Status wyrobu medycznego

Programy z serii mTalent otrzymały status wyrobu medycznego. Pozytywna ocena kliniczna gwarantuje skuteczność, a także bezpieczeństwo stosowania ich podczas zajęć i terapii.

  • Praca na dowolnym urządzeniu

Seria mTalent została przygotowana w nowoczesnym środowisku HTML5, dzięki czemu programy nie wymagają instalacji, a pracować można z nimi na praktycznie dowolnym urządzeniu (komputer, laptop, tablet, tablica i monitor interaktywny).

  • Dostęp do programów z każdego miejsca na świecie

Programy mTalent oparte są na platformie mTalent.pl. Z tego powodu można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. Dostęp do programów nie jest ograniczony do jednego konkretnego komputera, co jest nieocenioną pomocą w przypadku sytuacji awaryjnych, takich jak edukacja zdalna.

  • Programy w 100% zgodne z rozporządzeniem Aktywna Tablica

Seria mTalent to szeroka oferta specjalistycznych programów do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Każdy z programów mTalent spełnia wszystkie wymogi rozporządzenia Aktywna Tablica oraz jest objęty okresem 24-miesięcznej gwarancji.

Certyfikowane szkolenie z obsługi programów

Dla użytkowników mTalent przygotowaliśmy szczegółowe szkolenie online pokazujące, jak pracować z programami. Szkolenie pozwala na łatwe i szybkie wdrożenie programów mTalent w pracy danej placówki.

Uzupełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z naszym ekspertem do spraw systemów multimedialnych.