Aktywna Tablica w 2020 roku

Aktywna Tablica  w 2020 roku

Aktywna Tablica w 2020 roku

Końcówka roku 2020 upłynęła nam niezwykle szybko, głównie za sprawą programu “Aktywna Tablica”. Krótki czas składania wniosków i ogromne zainteresowanie ze strony szkół sprawiły, że z dnia na dzień przybyło nam dużo pracy, która miała bardzo krótki termin ważności. Patrząc z perspektywy czasu-wykonaliśmy kawał dobrej roboty, z korzyścią zarówno dla nas, jak i dla obsługiwanych przez nas placówek edukacyjnych. Dlaczego to jest istotne? Bo w tym roku, chcemy to powtórzyć!  

Z tego wpisu dowiesz się:

  • W jaki sposób pomagaliśmy szkołom w wypełnianiu i składaniu wniosków?
  • Co jako firma zrobiliśmy, poza dostawą sprzętu?
  • Jak poradziliśmy sobie z problemem dostępności sprzętu na rynku?
 

Jak pomagaliśmy w złożeniu wniosków

W roku 2020 na przygotowanie i złożenie wniosku do organu prowadzącego było niezwykle mało. Od momentu, kiedy dowiedzieliśmy się o programie, to czasu, kiedy szkoły musiały złożyć dokumenty minęło minęło zaledwie 4 dni. W tym czasie nasza praca polegała głównie na pomocy naszym klientom w wyborze konkretnych urządzeń, które znajdą najlepsze zastosowanie w szkołach oraz odpowiednim uargumentowaniem wyboru. Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Napisz do nas, jeśli nie wiesz jakie urządzenia będą najlepsze w Twoim przypadku lub nie wiesz, w jaki sposób uzasadnić ten wybór.  

Dostawa, montaż, szkolenie – pomożemy we wszystkim!

W momencie, kiedy dowiedzieliśmy się już które placówki dostaną dofinansowanie z programu, powoli zaczęliśmy organizować logistykę. Nasze działania pozwoliły nam na dostawę urządzeń do klientów praktycznie w momencie wpłynięcia środków z programu na konta podmiotów zamawiających. Po dostarczeniu zamówionego sprzętu, jako firma zobligowani byliśmy do montażu. Wszystkie prace związane z zamontowaniem multimediów wykonywaliśmy sami bądź korzystaliśmy z usług zaprzyjaźnionych firm w całej Polsce. Nie Inaczej będziemy robić to w tym roku. Kiedy sale lekcyjne zostały już wyposażone, przyszedł czas na szkolenia. Bardzo zależy nam, na tym, aby wdrażane przez nas rozwiązania były wykorzystywane w stu procentach, dlatego szkolenie nie tylko poruszało zagadnienia związane z samą obsługą, ale także z tym, w jaki sposób używać pełnego potencjału sprzętu podczas zajęć dydaktycznych. Podsumowując: jako firma obsługujemy kompleksowo klientów w ramach Aktywnej Tablicy. Na naszych barkach spoczywa doradzenie w kwestii wyboru sprzętu, dostawa, montaż i szkolenie pracowników szkoły.   Podczas szkoleń nakleiliśmy na urządzenia małe naklejki z numerem telefonu. Pod tym numerem nasi klienci mogą uzyskać doraźną pomoc z obsługą monitora. Jest problem z podłączeniem komputera? Monitor nie chce się włączyć? Proszę dzwonić!  

Brak sprzętu na rynku. Jak sobie z tym poradziliśmy?

W chwili, gdy dotarły do nas pierwsze sygnały na temat tego, że z przyczyn COVID-owych może pojawić się problem z dostępnością sprzętu podjęliśmy decyzję o zakupie ponad 50szt. monitorów interaktywnych. Wymagało to od nas sporej inwestycji finansowej, ale zapewniło bezpieczeństwo dostaw monitorów dla naszych klientów na czas, bez konieczności czekania tygodniami, aż nowy sprzęt przybędzie do Polski z fabryk na całym świecie. Trzeba pamiętać, że i w tym roku liczba urządzeń na rynku jest ograniczona. Wiedząc to, także planujemy zrobić większe zakupy. Naszym klientom daje to gwarancję, że wszystkie terminy zostaną przez nas dotrzymane. Jeśli obawiasz się tego problemu w przypadku Twojej placówki, na dole jest formularz kontaktowy. Daj nam znać, że chcesz wziąć udział w programie “Aktywna Tablica”. Odezwiemy się, ustalimy, jakie dokładnie urządzenia będą zakupione i weźmiemy to pod uwagę podczas magazynowania się. Czas ograniczony!  

Podsumowanie

Podczas edycji programu Aktywna Tablica w roku 2020 mieliśmy przyjemność dostarczyć sprzęt (monitory interaktywne, tablice interaktywne, projektory, laptopy, tablety) do ponad trzydziestu placówek edukacyjnych na terenie całego kraju. Wklejona poniżej mapka naszych klientów bardzo dobrze obrazuje to, że nie ograniczamy się geograficznie. Siedziba firmy Systemy Multimedialne znajduje się w Gdańsku, ale z sukcesami wdrażamy nasze rozwiązania w całej Polsce.   W ramach wdrożenia poza dostawą sprzętu gwarantujemy również montaż, obszerne szkolenie produktowe oraz sprawną obsługę po sprzedażową.   Jeśli masz jakieś pytania, skorzystaj z formularza poniżej!

Uzupełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z naszym ekspertem do spraw systemów multimedialnych.