Digital Signage

Ekrany na ścianach to świetny sposób, aby unowocześnić Twój biznes, ale co dokładnie dzięki temu zyskasz? Po co stosować rozwiązania Digital Signage i jak one działają?

Czym jest Digital Signage?

Mówiąc najogólniej, systemy Digital Signage pozwalają na centralne zarządzanie dystrybucją treści multimedialnych, na monitory, znajdujące się w naszym przedsiębiorstwie.

Rozwiązania Digital Signage pozwalają na ukierunkowanie przekazu zgodnie z preferencjami grupy odbiorców, miejscem i czasem ich wyświetlania. Dzięki swojej uniwersalności system może być wykorzystywany zarówno w celach informacyjnych jak i marketingowych podnosząc prestiż miejsca w którym go wykorzystano oraz zwiększając zadowolenie odbiorców przekazu.

Specjalne oprogramowanie do zarządzania contentem

Aby w stu procentach wykorzystać potencjał rozwiązań Digital Signage, niezbędne będzie nam specjalne oprogramowanie do zarządzania treściami, które jest kompatybilne z naszymi monitorami. Niektórzy z producentów dołączają je do swoich monitorów bez dodatkowych kosztów.

 

Dzięki takiej aplikacji możemy z łatwością tworzyć i publikować własne treści marketingowe oraz w prosty sposób zarządzać pracą monitora. Wykorzystuj materiały wideo i widżety, aby tworzyć angażujące przekazy, które we właściwym czasie i miejscu zostaną wyświetlone Twoim klientom.

 

Gdzie Digital Signage znajdzie zastosowanie?

Wdrażane przez nas rozwiązania znajdą zastosowanie niemal wszędzie. W biurze, hotelu, sklepie, szkole czy restauracji. Wszędzie tam jest zapotrzebowanie na wyświetlanie treści dla klientów o nowościach, promocjach, czy chociażby, w czasach pandemicznych – informacjach o obostrzeniach.

Repertuar w kinie, menu w restauracji, rozkład autobusów, informacje o sklepowych promocjach, spoty reklamowe wyświetlane w poczekalniach czy galeriach handlowych, wymieniać można bez końca. Reklama z wykorzystaniem Digital Signage posiada o wiele więcej możliwości niż standardowy, statyczny kontent. Za sprawą animacji oraz różnego rodzaju efektów wizualnych charakteryzuje się lepszym efektem wzbudzania zainteresowania i przyciągania uwagi.

Jak pomagamy we wdrożeniu?

Digital Signage

Poniżej znajduje się formularz. Po wypełnieniu skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Podczas takiej rozmowy zostanie ustalone, które z urządzeń naszej oferty najlepiej zaspokoją potrzeby Twojego biznesu. W dalszej kolejności zorganizujemy bezpłatną prezentację proponowanych urządzeń i udostępnimy je do przetestowania na okres dwóch tygodni. Po testach zadbamy o to, żeby sprzęt dotarł w wyznaczone miejsce oraz pomożemy w konfiguracji i szkoleniu personelu. Po wdrożeniu możesz liczyć na pełną obsługę posprzedażową.

Kontakt

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890