Monitory interaktywne AVTEK

Monitory interaktywne Avtek

Monitory interaktywne AVTEK – najlepsze rozwiązanie dla edukacji?

Wyświetlanie obrazu jest kluczowym elementem każdej prezentacji oraz zajęć lekcyjnych. Druga sprawa to interakcja z wyświetlaną treścią – szybkie notatki, rysowanie wykresów czy nawet zapisywanie pomysłów jest równie istotne co sam obraz. Monitor interaktywny to narzędzie, które łączy oba elementy i pozwala na prowadzenie spotkań w sali konferencyjnej lub lekcji w szkole w zupełnie nowy, kreatywny sposób.

Wysokiej klasy monitor interaktywny wyświetla obraz o wielkości minimum 55 cali i rozdzielczości 4K/UHD oraz wyposażony jest w ekran dotykowy wspierający pracę grupową. To także rozwiązanie uniwersalne – pozwalające na podłączenie różnych typów urządzeń zarówno za pomocą kabla jak i bezprzewodowo.

Avtek TouchScreen 6

Avtek TouchScreen 6 Lite to nowa jakość w klasie edukacyjnych monitorów interaktywnych, łącząca najnowszą technologię z przystępną ceną. Nowy system operacyjny oparty na Android 8.0 oferuje aż 40% krótszy czas reakcji na dotyk niż w poprzednim modelu. Absolutnie wyjątkowa w monitorach edukacyjnych technologia zero bonding zapewnia odczucia pisania jak po papierze, a dzięki rozpoznawaniu pisaków możliwe jest czytelne i wygodne notowanie w dwóch kolorach jednocześnie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą serią Avtek TouchScreen!

Dzisiaj Avtek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w polskiej edukacji jeśli chodzi o produkty interaktywne. Monitory, tablice, akcesoria do projektorów – wszystkie te kategorie są z sukcesem kontynuowane. Dzięki szeroko zakrojonym akcjom promocyjnym realizowanym przy współpracy z portalami multimediawszkole.pl, Klasa ze Snów oraz Interaktywna Pracownia – Avtek promuje nowoczesne metody nauczania i wspiera kreatywność wśród polskich uczniów i nauczycieli.

Ekipa Avtek nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Plany na przyszłość są ambitne – jako wiodący polski producent akcesoriów do projektorów oraz produktów interaktywnych nie zamierza spocząć na laurach i dalej będzie rozwijał swoją ofertę.

Wbudowany system Android

Sam monitor to jednak nie tylko urządzenie, ale też dołączane do niego oprogramowanie. Ważnym elementem jest system Android dzięki któremu do monitora nie trzeba podłączać komputera, aby zacząć pracę. Na funkcjonalność tego urządzenia wpływają także inne dołączane programy – czy to do prowadzenia zajęć, ich zapisywania oraz edycji czy pozwalające sterować monitorem z poziomu telefonu lub tabletu.

Darmowe wypożyczenie i przetestowanie monitora

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Gdy go wypełnisz, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Podczas rozmowy zostanie ustalone, które z urządzeń naszej oferty najlepiej zaspokoją potrzeby Twojego biznesu. W dalszej kolejności zorganizujemy bezpłatną prezentację proponowanych urządzeń i udostępnimy je do przetestowania na dwa tygodnie. Po testach zadbamy o to, żeby sprzęt dotarł w wyznaczone miejsce oraz pomożemy w konfiguracji i szkoleniu personelu. Po wdrożeniu możesz liczyć na pełną obsługę posprzedażową. 

Uzupełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z naszym ekspertem do spraw systemów multimedialnych.