Dobór odpowiednich urządzeń do zdalnego nauczyciela stanowi dzisiaj dość duży problem dla niejednego nauczyciela. Najważniejszym elementem całego zestawu do edukacji online, zaraz po komputerze jest monitor. Przedstawiamy zatem urządzenie, które zostało stworzone, aby pomóc nauczycielom w pracy przez internet.

Newline Flex to znacznie więcej niż monitor – to gwarancja niezakłóconej komunikacji zdalnej. Kamera zapewnia doskonały obraz w rozdzielczości 4K, a zestaw aż 8 mikrofonów i głośniki z subwooferem gwarantują czysty dźwięk. Stwórz profesjonalne miejsce pracy w dowolnych warunkach.

 

Ten 27-calowy monitor dotykowy jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Podłączasz go do laptopa za pomocą jednego kabla i zyskujesz dużą, obsługiwaną dotykiem przestrzeń roboczą, kamerę 4K, zestaw aż 8 mikrofonów i głośniki, które gwarantują doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Newline Flex został zaprojektowany z myślą o twojej wygodzie – możesz swobodnie zmieniać kąt nachylenia urządzenia, pisać naturalnie jak po kartce papieru dzięki Palm Rejection i korzystać z aktywnego pisaka współpracującego z Windows Ink. Wszystko to w doskonałej jakości obrazu w rozdzielczości 4K i technologii Wide Color Gamut.

Skorzystaj z formularza poniżej, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę na monitor Newline FLEX

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890