Profesjonalne rozwiązania audiowizualne

Profesjonalne rozwiązania audiowizualne

Profesjonalne rozwiązania audiowizualne – jako firma STIKO Systemy Multimedialne projektujemy i integrujemy kompletne systemy audiowizualne w oparciu o wiedzę i najlepsze technologie. Kreatywnie i świadomie tworzymy rozwiązania dopasowane do potrzeb biznesowych, wymagań inwestora i możliwości obiektu. 

Przy okazji realizacji projektów dla sektora biznesowego, gwarantujemy pełne wsparcie na każdym etapie inwestycji. 

Koncepcja rozwiązania audio-video

Na tym etapie analizujemy potrzeby, podczas wizji lokalnej określamy ramy rozwiązań czerpiąc inspiracje z rynku. W oparciu o te informacje przedstawiamy zarys funkcjonalny. Dobierzemy profesjonalne rozwiązania audiowizualne dla Twojego biznesu. 

Dobór właściwych urządzeń

Po spotkaniu przedstawimy Ci naszą ofertę na urządzenia z uwzględnieniem wymagań funkcjonalnych. Zapewniamy, że zarówno oferowany przez nas sprzęt jak i akcesoria, gwarantują najlepszy stosunek jakości do ceny.

Kompletna dokumentacja projektowa 

Przygotujemy opis funkcjonalny systemu z dogłębną argumentacją przemawiającą za danym rozwiązaniem. Profesjonalne rozwiązania audiowizualne będą dopasowane bezpośrednio do Twojego biznesu. 

Przedstawimy wykaz tras kablowych z wyraźnym wskazaniem na konkretne typy okablowania oraz sposoby prowadzenia kabli między urządzeniami i pomieszczeniami. 

W dokumentacji projektowej znajdzie się również schemat blokowy, gdzie będą informacje o sposobie podłączenia urządzeń oraz wskazówki dla instalatorów i programistów.

Dostarczymy również dokumentację powykonawczą, w której poza dokumentami znajdą się informacje dotyczące podstaw rozbudowy systemu w przyszłości

Ostatnim elementem dokumentacji projektowej będzie wycena uwzględniająca ceny sprzętu, oprogramowania oraz ewentualnego montażu.

Integracja rozwiązania

Jako firma oczywiście uczestniczymy we wdrożeniu zapewniając pomoc w instalacji i konfiguracji rozwiązań. 

Serwis i wsparcie posprzedażowe 

Gwarantujemy doraźną pomoc w problemach związanych z funkcjonowaniem systemu, obsługę serwisową zarówno gwarancyjną jak i pogwarancyjną oraz pomoc w rozbudowie systemu. 

Zamów darmową wycenę

Poniżej znajduje się formularz kontaktowy. Gdy go wypełnisz, skontaktuje się z Tobą nasz konsultant. Podczas rozmowy zostanie ustalone, które z urządzeń naszej oferty najlepiej zaspokoją potrzeby Twojego biznesu. W dalszej kolejności zorganizujemy bezpłatną prezentację proponowanych urządzeń i udostępnimy je do przetestowania na dwa tygodnie. Po testach zadbamy o to, żeby sprzęt dotarł w wyznaczone miejsce oraz pomożemy w konfiguracji i szkoleniu personelu. Po wdrożeniu możesz liczyć na pełną obsługę posprzedażową. 

Uzupełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z naszym ekspertem do spraw systemów multimedialnych.