Program mTalent w edukacji dzieci ze specjalnymi potrzebami

Aktywna Tablica 2021

Program Aktywna Tablica 2020-2024 ma na celu wsparcie rozwoju szkolnej infrastruktury oraz kompetencji zarówno uczniów, jak i nauczycieli – w zakresie stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Dofinansowanie z programu umożliwia wyposażenie szkół w nowoczesne urządzenia interaktywne oraz niezbędne do rozwoju umiejętności związanych z TIK pomoce edukacyjne. Oznacza to, że środki pozyskane z dofinansowania Aktywna Tablica mogą zostać przeznaczone nie tylko na zakup nowoczesnego sprzętu, ale także programów edukacyjnych, takich jak na przykład wirtualne laboratoria czy narzędzia terapeutyczne.

Te szkoły dostaną dofinansowanie z Programu Aktywna Tablica

Dotację z Programu Aktywna Tablica 2020-2024 otrzymają szkoły podstawowe, do których uczęszczają uczniowie ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Z dofinansowania skorzystają również placówki, w których uczą się dzieci posiadające wszelkiego rodzaju zaburzenia rozwojowe – utrudniające bądź uniemożliwiające im branie efektywnego udziału w standardowym proces kształcenia.

Programy multimedialne mTalent – poznaj nowoczesną formę wsparcia dzieci ze specjalnymi potrzebami

Produkty mTalent są serią programów multimedialnych zaprojektowanych w celu wsparcia działań terapeuty i nauczyciela – w pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. To gotowe narzędzia zawierające tysiące ćwiczeń interaktywnych, które mają pomagać dzieciom w realizacji celów terapeutycznych. Programy stworzyła firma Learnetic – firma zajmująca się między innymi technologiami wspierającymi specjalne potrzeby edukacyjne.

Interaktywne produkty z serii mTalent zostały uzupełnione o materiały takie jak: podręczniki, instrukcje, gotowe scenariusze zajęć, karty pracy oraz inne pomoce dydaktyczne.

Program mTalent – najlepszy wybór dla Twojej szkoły

Poniżej wypisaliśmy argumenty, które przemawiają za tym, by skorzystać z rozwiązania, jakim jest seria programów multimedialnych mTalent.

Zostały opracowane przez ekspertów

Programy mTalent stworzyli specjaliści z ponad 30-letnim doświadczeniem – twórcy najbardziej uznanych na polskim rynku produktów wspierających edukację dzieci ze specjalnymi potrzebami.

Są wszechstronne i dają wiele możliwości

mTalent to seria nowoczesnych pomocy dla terapeutów i nauczycieli, na którą składa się ponad 15000 ekranów interaktywnych. Każdy ekran to ćwiczenia wzbogacone: głosem lektora, ilustracjami i animacjami.

Mają pozytywne opinie

Produkty mTalent były badane już na etapie projektu. Trafiły do licznych szkół i poradni psychologiczno-pedagogicznych, gdzie testowali je czynni zawodowo terapeuci oraz dzieci – najważniejsi testerzy.

Mogą pochwalić się statusem wyrobu medycznego

Programy z serii mTalent mają status wyrobu medycznego. Pozytywna ocena kliniczna gwarantuje skuteczność i bezpieczeństwo stosowania ich podczas zajęć.

Działają na dowolnym urządzeniu

Seria mTalent funkcjonuje w nowoczesnym środowisku HTML5. Dzięki temu programy nie wymagają instalacji. Poza tym można z nich korzystać praktycznie na dowolnym urządzeniu – komputerze, laptopie, tablecie i monitorze interaktywnym.

Dają dostęp do edukacji z każdego miejsca na świecie

Programy znajdziesz na platformie mTalent.pl. Można z nich korzystać wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba. Dostęp nie jest ograniczony do jednego komputera – co umożliwia pracę podczas na przykład niespodziewanej awarii sprzętu.

Są w pełni zgodne z rozporządzeniem Aktywna Tablica

Każdy z programów mTalent spełnia wszystkie wymogi rozporządzenia Aktywna Tablica i jest objęty 24-miesięcznym okresem gwarancji.

Ich obsługa uprawnia do otrzymania certyfikatu

Dla obsługujących programy mTalent terapeutów i nauczycieli przygotowaliśmy szkolenie online pokazujące, jak pracować z tym nowoczesnym narzędziem. Szkolenie ułatwi szybkie wdrożenie programów w placówce edukacyjnej.

Zadbaj dzisiaj o to, by Twoja szkoła też stała się nowoczesna

Pamiętaj, że jesteśmy firmą, która wspiera szkoły na każdym etapie Programu Aktywna Tablica – pomożemy dobrać odpowiedni sprzęt, złożymy za Ciebie wniosek, dostarczymy urządzenia i zamontujemy je na miejscu, przeszkolimy pracowników szkoły oraz zapewnimy obsługę po sprzedażową.

Nawiązywanie z nami współpracy jest proste

Kliknij przycisk poniżej i wypełnij wstępny wniosek o dofinansowanie w ramach programu AKTYWNA TABLICA w roku 2021

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890