Wszystkie nowożytne języki ewoluują – podobnie jak możliwości techniczne systemów multimedialnych i oprogramowania, dzięki którym nauka może być jeszcze sprawniejsza i bardziej intuicyjna!

Szkoła językowa monitor interaktywny

Monitory interaktywne

Monitor interaktywny, w największym skrócie, można porównać do dużego telewizora LCD, którego ekran reaguje na dotyk zupełnie jak telefony z ekranem dotykowym czy tablety. Jest jednak kilka zasadniczych usprawnień, które czynią z monitora coś więcej niż tylko „duży tablet” czy „tv z ekranem dotykowym”

Obraz na monitorze interaktywnym jest dobrze widoczny nawet w nasłonecznionym pomieszczeniu. Większość monitorów interaktywnych ma wbudowany system operacyjny Android, co eliminuje konieczność podłączania komputera. Ponadto jest to urządzenie praktycznie bezobsługowe – nie wymaga konserwacji czy wymiany elementów jak w przypadku tablic z projektorem.

Pracownie językowe

Pracownie językowe

Dzięki zastosowaniu sprzętu, oprogramowania dedykowanego do nauki języków obcych oraz wyposażeniu każdego ucznia w terminal, uzyskujemy jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie, które wspiera proces nauki języka w dużych klasach.

Znane z pracowni terminalowej narzędzia do zarządzania klasą, a także program dedykowany do obsługi pracowni językowej, pozwalają nauczycielowi na poświęcenie każdemu z uczniów odpowiedniej ilości czasu i zaangażowania.  Uczniowie pracują w nowoczesnej i ciekawej dla nich pracowni, która pozwala im zarówno na pracę indywidualną, w parach, czy większych grupach – zależnie od potrzeb. Uczniowie chętniej angażują się w pracę w takiej przestrzeni edukacyjnej, zapamiętują więcej informacji, a także łatwiej jest im przełamać barierę komunikowania się w języku obcym.  

Kontakt

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890