Wdrożenie w zespole Szkół Ponadpodstawowych w Łodzieży

Wdrożenie

Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Łodzierzy – wdrożenie

Zakupy dla tej szkoły zostały sfinansowane ze środków w ramach programu “Aktywna Tablica”. Nasza firma wyposażyła szkołę w sześć monitorów interaktywnych w rozmiarze 65 cali. Dla trzech z nich nasza firma wykonała montaż na ścianie, reszta została zawieszona na mobilnych stojakach, które umożliwiają przesuwanie monitora między klasami. 

Po montażu przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu obsługi i wykorzystania monitora podczas zajęć dydaktycznych. 

Poniżej informacja, jaka została zamieszczona na szkolnej stronie internetowej dotycząca całego wdrożenia. 

“O 6 nowoczesnych interaktywnych monitorów dotykowych o przekątnej ekranu 65 cali AVTEK TouchScreen 5 LITE została wyposażona nasza szkoła w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych w latach 2020-2024 ,,Aktywna Tablica”.

 W ramach tego programu na zakup monitorów otrzymaliśmy dofinansowanie w kwocie 35 000 zł  z czego: 28 000 z budżetu państwa, zaś 7 000 przekazało Starostwa Powiatowe w Bytowie.

Zakupione monitory służyć będą do nauczania w nowoczesnej technologii komputerowej głównie języka angielskiego, niemieckiego, polskiego, informatyki i teoretycznych przedmiotów zawodowych w technikum żywienia i usług gastronomicznych i BS I stopnia w zawodzie kucharz. Monitory w miarę potrzeb będą wykorzystywane również  na  innych zajęciach edukacyjnych

Korzystanie z tych monitorów interaktywnych oraz innych urządzeń multimedialnych przyczynią się do szybszego przyswajania wiedzy. Wiedza i informacje prezentowane na monitorach interaktywnych zwiększą zaangażowanie uczniów w zajęcia i wzbudzą motywację do nauki. Lekcje prowadzone przy użyciu urządzeń multimedialnych będą dużo ciekawsze w porównaniu do metod tradycyjnych.”

Uzupełnij poniższy formularz, aby skontaktować się z naszym ekspertem do spraw systemów multimedialnych.