Wypełnimy za Ciebie wniosek w Programie Aktywna Tablica

Aktywna Tablica 2021

Aktywna Tablica to program rządowy, w ramach którego placówki edukacyjne – szkoły podstawowe – są wyposażane na przykład w monitory interaktywne. Idea jest prosta – program ma wspierać rozwój szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Aby uzyskać dofinansowanie z programu, trzeba oczywiście spełnić pewne warunki i wykonać w odpowiednim terminie konkretne czynności – takie jak złożenie wniosku.

Poznaj ważne daty w Programie Aktywna Tablica 2021

Zgodnie z informacją przekazaną przez Ministerstwo Edukacji i Nauki trwają prace legislacyjne dot. Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 23 października 2020 r. w sprawie szczegółowych warunków, form i trybu realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020–2024 – „Aktywna tablica”. Na ten moment MEiN jako termin uruchomienia programu wskazuje trzeci tydzień sierpnia.

Wypełnimy za ciebie wniosek i zrobimy jeszcze więcej

Jesteśmy firmą, która obsługuje swoich klientów – szkoły – w kompleksowy sposób. Co mamy przez to na myśli?

W pierwszej kolejności pomożemy wybrać dla Twojej szkoły odpowiedni sprzęt – czyli taki, który w najlepszym stopniu spełni rzeczywiste potrzeby placówki.

Następnie wykonamy za Ciebie bardzo istotną czynność, jaką jest złożenie wniosku o uzyskanie dofinansowania. Czy to wszystko? Mamy dla Ciebie jeszcze więcej!

Kiedy Twoja szkoła otrzyma już pieniądze z programu, dostarczymy zamówiony sprzęt na miejsce, przeprowadzimy szkolenie kadry dydaktycznej oraz zapewnimy bieżące wsparcie po sprzedażowe. My po prostu chcemy towarzyszyć Twojej szkole na każdym z etapów!

Współpracuj właśnie z nami

Abyśmy mogli uzyskać dla Ciebie środki finansowe z Programu Aktywna Tablica, wystarczy, że wypełnisz dostępny na naszej stronie formularz

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890