Wyposażamy

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu we współpracy z różnymi gałęziami biznesu i edukacji wiemy, jak różne są potrzeby i oczekiwania naszych Zleceniodawców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, zaczynając od wywiadu dotyczącego oczekiwań, potrzeb i budżetów. Jeśli nie znajdujesz kategorii dla swojego biznesu poniżej – napisz do naszego eksperta, pomożemy!

wyposażenie sali konferencyjnej

Placówki edukacyjne

Placówkom edukacyjnym różnego typu oferujemy sprzęty typu monitory i tablice interaktywne, wysokiej klasy projektory, pracownie językowe i informatyczne oraz nowoczesne oprogramowanie dydaktyczne. Oferujemy również pomoc z zdobyciu dofinansowania rządowego, np. z programu Aktywna Tablica. Uzupełnij formularz, aby dowiedzieć się więcej!

Sale konferencyjne

Wiele nowoczesnych firm oczekuje nowoczesnych rozwiązań w swoich salach konferencyjnych. Skup się na prowadzeniu biznesu, my zajmiemy się zapleczem technicznym!

Szkoły językowe

Wszystkie nowożytne języki ewoluują – podobnie jak możliwości techniczne systemów multimedialnych i oprogramowania, dzięki którym nauka może być jeszcze sprawniejsza i bardziej intuicyjna! Sprawdź, możesz usprawnić naukę z wykorzystaniem monitora interaktywnego. Więcej przeczytasz we wpisach poniżej!

Hotele

Współczesny hotel to nie tylko miejsce odpoczynku. To również miejsce do prowadzenia biznesu. Dzięki nowoczesnym urządzeniom do dystrybucji kontentu audiowizualnego oraz wysokiej jakości wyposażeniu sal konferencyjnych w Twoim hotelu goście będą mogli zorganizować konferencję, przeprowadzić szkolenie lub pokazać prezentację na spotkaniu integracyjnym.

Digital Signage

Współczesne miasto jest zawsze w ruchu. Nie pozwól, by Twoje komunikaty stały w miejscu. Dzięki rozwiązaniom typu digital signage skuteczniej przyciągniesz uwagę odbiorców.

Formularz kontaktowy

Napisz

kontakt@systemymultimedialne.com

Zadzwoń

+48 791 890 890